ستاره مقاری

ستاره مقاری

برنامه نویس اندروید – طراح واسط و تجربه کاربری

رزومه

سوابق کاری

now-1395

فریلنس

شخصی

سال 1395 یک سال فریلنس کار کردم. بیشتر تمرکزم روی اپلیکیشن و وبسایت “ساته” بود این مدت که در زمینه فروش آنلاین کار می کرد. طراحی UI اپلیکیشن، توسعه اپلیکیشن و توسعه api بر عهده من بود کامل.

چند پروژه فریلنس دیگه هم کار کردم در حوزه توسعه اندروید، اما در حال حاضر پروژه هایی که انجام میدم فقط در حوزه طراحی UI وبسایت و یا اپلیکیشن، و یا طراحی بهبود تجربه کاربری – آنالیز محصول هست.

1396

برنامه نویس اندروید

شرکت صبا ایده – آپارات

در شرکت آپارات کارم رو با اپلیکیشن اندروید فیلیمو شروع کردم. زبان کاتلین رو همزمان با شروع کارم در اینجا یاد گرفتم و استفاده کردمش. بعد از چند ماه روی اپلیکیشن نسخه اندروید تی وی فیلیمو و همینطور روی اپلیکیشن نسخه تی وی آپارات هم کار کردم. داخل مجموعه کارمون بصورت تیمی بوده و تمرکز اصلی من روی اپلیکیشن اندروید فیلیمو هست.

1396

سرپرست تیم – طراح واسط کاربری و تجربه کاربری

شرکت نوند

استارتاپ نوند از سال 96 کار خودش رو شروع کرد، بعد از تجربه ساخت وبسایت شوکوفان تمرکز تیم روی اپلیکیشن سریت رفت. من سرپرست تیم فنی بودم و طراحی واسط کاربری و تجربه کاربری پروژه سریت رو هم به عهده داشتم.

1394

برنامه نویس اندروید

آکادمی اینترنت اشیاء – شرکت بیتا

بعد از یک دوره کاراموزی در آکادمی اینترنت اشیاء و کار روی پروژه های IOT محور، کار خودم رو در شرکت بیتا که هم مجموعه ی آکادمی بود بعنوان برنامه نویس اندروید شروع کردم.

در این بازه روی پروژه های هوشمند سازی کار کردیم. یکی از کارهای اصلی من در اینجا پیاده سازی اپلیکیشن پاکور بود که متصل به ربات پاکور بوده و اون رو هدایت می کرد.

سوابق تحصیلی و دوره های آموزشی

1398-99

دوره مدیریت محصول

مدرسه بوژان

دوره مدیریت محصول بوژان یک دوره پنج ماهه بود شامل تمامی اسکیل هایی که یک مدیر محصول لازم داره، هم مهارت های نرم و هم مهارت های فنی. بعد از آشنا شدنم با فرآیند مدیریت محصول این دوره رو انتخاب کردم چون سرفصل های خیلی خوب و کاملی داشت که در این لینک قابل دیدن هست.

1399

Optimization and Testing Specialist

https://lab.digitalmarketer.com

این دوره رو در بخش آموزشی وبسایت digitalmarketer گذروندم، محتوای دوره درمورد بهینه سازی فانل هست.

مدرک پایان دوره

1399

Analytics & Data Specialist

https://lab.digitalmarketer.com

این دوره رو در بخش آموزشی وبسایت digitalmarketer گذروندم، محتوای دوره تحلیل دیتایی هست که  از کاربران یک محصول جمع آوری می کنید.

مدرک پایان دوره

1397

دوره آنالیتیکس

analytips.io

بعد از شروع کارم در حوزه طراحی واسط کاربری، با ابزار گوگل آنالیتیکز برای جمع آوری و تحیلیل داده های بدست آمده از کاربرها آشنا شدم. دوره آنالیتیکز رو در این مجموعه با تدریس افشین زندی گذروندم و در حال حاضر برای این گروه در بخش بلاگ نویسندگی می کنم.

1390

علوم کامپیوتر

دانشگاه الزهرا – کارشناسی

در مقطع کارشناسی در دانشگاه الزهرا رشته علوم کامپیوتر تحصیل کردم که شروعی بود با کار برنامه نویسی من. زبان سی شارپ و طراحی وب رو در سال های اول دانشگاه یاد گرفتم و در سال آخر برنامه نویسی اندروید رو شروع کردم.

زبان ها و فریمورک های برنامه نویسی

Kotlin

JAVA

Laravel

WordPress

PHP

ابزارها

Firebase Analytics

Google Analytics

Google Tag Manager

Adobe XD

Figma

Invision

PHOTOSHOP

ILLUSTRATOR

Adobe After Effect

کتاب ها و دوره های آموزشی آنلاین

جاوا

جاوا علیرضا

کتاب خیلی خوبی که به من کمک کرد جاوا رو بسیار مفهومی تر یاد بگیرم.

Kotlin for android developers

Kotlin for android developers Antonio Leiva

کتاب روان و خوانایی بود که شروع برنامه نویسی کاتلین رو از این کتاب یاد گرفتم.

Ux For Begginers

Ux For Begginers Joel Marsh

شروع کار من بصورت تخصصی تر در زمینه طراحی تجربه کاربری با این کتاب بود که بصورت جامع از تمامی مباحث مطرح در طراحی تجربه کاربری صحبت کرده.

The Lean Startup

The Lean Startup Eric Ries

من با این کتاب توی دوره ی مدیریت محصول مدرسه بوژان آشنا شدم، بعد از خوندنش دید من بطور کل درمورد مدیریت استارتاپ عوض شد و تشویق شدم که کتاب Lean UX رو شروع کنم.

به حساب کاربری من در لینکدین سر بزنید

داخل لینکدین شخصی خودم از کارهایی که دارم درحال حاضر انجام میدم یا فکرها و ایده هام می نویسم. شاید برای شما هم جالب باشه 🙂

لینکدین

فایل رزومه من

می تونین فایل رزومه من رو همینجا دانلود کنید 🙂

دانلود فایل رزومه