ستاره مقاری

ستاره مقاری

برنامه نویس اندروید – طراح واسط و تجربه کاربری

اپلیکیشن تاکسی چی

توضیحات

تاکسی چی به کاربران کمک می کند تا با مقایسه قیمت بین سرویس های مختلف، ارزانترین تاکسی و یا پیک آنلاین را برای مقصد خود پیدا کنند. همچنین می توانند بدون باز کردن اپلیکیشن تاکسی ها، به طور مستقیم از درون برنامه تاکسی چی درخواست سفر دهند. به عبارتی تاکسی چی سرویس های موجود تمامی تاکسی های آنلای را برای شما یک جا ارائه میدهد.

همکاری با

تاکسی چی

تکنولوژی های استفاده شده

اپلیکیشن Filimo TV

توضیحات

اپلیکیشن نسخه اندروید تی وی فیلیمو قابل نصب روی تلوزیون های اسمارت با سیستم عامل اندروید هست. کاربرد این اپلیکیشن مشاهده آنلاین فیلم و سریال بر روی Android Tv می باشد.

تمامی امکانات مهم نسخه اصلی فیلیمو مثل تماشای آنلاین فیلم، جست و جو در بین فیلم ها و مشاهده دیدگاه کاربران در نسخه تی وی نیز در دسترس است.

همکاری با

شرکت صبا ایده، آپارات

تکنولوژی های استفاده شده

اپلیکیشن فیلیمو

توضیحات

این اپلیکیشن جهت تماشای فیلم و سریال طراحی شده است. کاربران می توانند بصورت آنلاین به مشاهده فیلم های  موجود در ژانر مورد علاقه شان بپردازند، فیلم های مورد علاقه خود را بوک مارک کنند و به راحتی میان آرشیو فیلیمو جست و جو کرده یا دانلود داشته باشند. فیلیمو بیش از یک ملیون کاربر دارد که از این بین ششصد هزار کاربر از اپلیکیشن اندروید استفاده می کنند.

از سال 96 درحال کار بر روی پروژه فیلیمو بعنوان برنامه نویس اندروید هستم و بهترین تجربه کاری من در سالهای اخیر این پروژه بوده است.

همکاری با

شرکت صبا ایده، آپارات

تکنولوژی های استفاده شده