ستاره مقاری

ستاره مقاری

برنامه نویس اندروید – طراح واسط و تجربه کاربری

درباره من

کمی در باره من

سلام :). من یک برنامه نویس اندروید هستم.طراح رابط و تجربه کاربری هستم.

از سال 90 وارد حوزه برنامه نویسی شدم. بعد از کار کردن با زبان C# و PHP از سال 93 با برنامه نویسی اندروید آشنا شدم. مدتی در زمینه اینترنت اشیاء کار کردم که خیلی برام جذاب بود و بعد تخصصی تر اندروید رو ادامه دادم. به برنامه نویسی وب و فریم ورک لاراول هم آشنایی دارم.

از اوایل سال 97 به حوزه طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری علاقمند شدم و مطالعه کردم درموردش و دوره های کاربردی رو گذروندم.

در سال 98 بعد از آشنایی با مبحث مدیریت محصول، دوره مدیریت محصول رو شرکت کردم و با مهارت های فنی و مهارت های نرم این حوزه آشنا شدم.

درحال حاضر(از سال 96) در شرکت آپارات – فیلیمو مشغول کار هستم بعنوان برنامه نویس اندروید. همزمان پروژه های طراحی UI یا بهبود UX رو بصورت فریلنس انجام میدم.

به سایت شخصی من خوش آمدید  ^_^

راستی برای دسترسی به آموزش های اندروید، به بلاگ آموزشی من به آدرس iodroid.ir سر بزنید. 🙂

چه کارهایی می تونم بکنم

توسعه وبسایت

با Laravel – PHP آشنایی دارم. خیلی وقتها در صورت نیاز برای اپلیکیشن هام میتونم api اش رو بزنم و کارم رو جلو ببرم.

مدیریت تیم و کار تیمی

به کار تیمی خیلی علاقه دارم. کار تیمی منظم و دقیق. تجربه مدیریت تیم فنی توی استارتاپ شخصیم رو هم داشتم و واقعا برام لذت بخش بود.

طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری اپلیکیشن

بعد از شروع یادگیری این حوزه و مطالعه، نرم افزارهای لازم رو یاد گرفتم. دوره گوگل آنالیتیکس رو دیدم و حالا دارم تخصصی تر این کار رو پیش میبرم.

طراحی و توسعه اپلیکیشن اندروید

این تخصص اصلی من هست و معمولا بعد از سفارش کار هم طراحی و دیزاینش رو انجام میدم هم توسعه و برنامه نویسیش رو. به زبان جاوا و کاتلین هم برای برنامه نویسیش مسلط هستم.

فرآیند کاری همیشگی من

IDEA

CONCEPT

DESIGN

DEVELOP

TEST

LAUNCH

علایق شخصیم

عکاسی از طبیعت

کوهنوردی

شنا کردن

دوچرخه سواری

با چه کسایی تاحالا کار کردم